Augstskolas Liepājā

Visas autoskolas Liepājā vienuviet – izvēlies savējo!

Kas gan tā par dzīvi, ja nevari stūrēt auto! Bez šādas iespējas pazūd daļa brīvības un neatkarības sajūtas, bet tās taču ir tik patīkamas un vērtīgas dzīves sastāvdaļas un iespējas – doties tur, kur Tu kāro, neraizējoties ne par sabiedriskā transporta sarakstiem, ne par šoferīša plāniem, ja esi pierunājis kādu draugu Tevi vizināt. Tieši tāpēc ir izveidotas autoskolas Liepājā. Ja Tevi interesē vienuviet apskatīt visas autoskolas Liepaja, autoskolas Liepājā atsauksmes, kā arī to, kā izvēlēties sev piemērotāko autoskolu, turpini lasīt rakstu!

Visas autoskolas Liepājā apkopotas vienuviet

16! Tik daudzas autoskolas Liepaja ir atrodamas, tik plaša ir Tava izvēle. Galvenokārt Liepaja autoskolas atrodas pilsētas centrā. Vēl ir vērts ņemt vērā, ka lētāk ir kārtot tiesības Liepājā nevis Rīgā, jo autoskolas Liepājā cenas ziņā ir izdevīgākas un maksā mazāk, turklāt arī satiksme pilsētā ir vieglāka. Bet nu gan pie lietas – lūk, 16 autoskolas Liepāja Tavai izvēlei!

Daigas auto

Šī autoskola atrodas Friča Brīvzemnieka ielā 28 un piedāvā ļoti plašu apgūstamo kategoriju klāstu. Kontakttālrunis: 28354456. Sīkāka informācija mājaslapā.

Aivara Autoskola

Šo autoskolu atradīsi Tirgoņu ielā 15/17 otrajā stāvā. Šeit iespējams apgūt visas kategorijas, kā arī braukšanu ar automātisko kārbu. Telefons uzziņām: 29644947. Vairāk informācijas mājaslapā.

Alter-M

Šī autoskola, kas atrodas Graudu ielā 43a 4. stāvā, piedāvā apgūt A, B un C1 kategoriju, un apmācība notiek gan latviešu, gan krievu valodās. Telefona numurs: 26169650. Apmeklē arī autoskolas mājaslapu!

Auto prieks

Šai autoskolai ir divas filiāles – Zivju ielā 14-3 (tel.: 63434022) un Kungu ielā 2 (tel.: 63488884). Tās abas ir autoskolas “Credo” filiāles. Tajās ir iespējams apgūt visas kategorijas. Sīkāku informāciju par cenām un laikiem meklē mājaslapā!

Autoskola Kurzeme

Šīs autoskolas adrese ir 1905. gada iela 54-6. Tā kā šai autoskolai nav mājaslapas, visu nepieciešamo informāciju Tu vari noskaidrot, piezvanot uz viņu kontakttālruni 29644947. Ņemot vērā, ka telefona numurs ir tāds pats kā “Aivara Autoskolai”, iespējams, šī ir skolas filiāle.

Autostils-K

Autoskola, kas atrodas Jaunā ielā 50. Šeit vari apgūt visas iespējamās kategorijas. Lai arī autoskolai nav savas mājaslapas, tās kontakttālrunis saskan ar Autostils-L autoskolas filiāļu telefonu numuriem – 26851001 –, tādēļ droši apmeklē to kopīgo mājaslapu un izpēti sīkāk cenas u.c. nozīmīgu informāciju!

Autostils-L

Jā, nākamā sarakstā ir nupat pieminētā autoskola Autostils-L, kurai ir četras filiāles:

  • Liedaga ielā 5;
  • Krūmu ielā 41;
  • Ganību ielā 106;
  • Zivju ielā 14.

Pirmajām trim autoskolas filiālēm ir viens un tas pats kontakttālrunis: 26851001, Zivju ielas filiālei: 63422903. Un, protams, visām filiālēm ir vienota mājaslapa, kurā Tu vari atrast vairāk informācijas.

ErKos mācību centrs

Šajā autoskolā nonāksi, ja dosies uz Mirdzas Ķempes ielu 5. Apgūt EsKos mācību centrā var pilnīgi visas kategorijas. Tālrunis uzziņām: 22065931. Vairāk informācijas autoskolas mājaslapā.

Ezermalas autoskola

Lauku ielā 59 atrodas autoskola, par kuru ir dzirdētas vienas no labākajām atsauksmēm. Tajā iespējams apgūt visas kategorijas. Sīkāka informācija pa tālruni 63431252 vai autoskolas mājaslapā.

Fortūna

Vienas no Latvijas populārākajām autoskolām filiāle atrodas Lielā ielā 6, 2. stāvā. Šeit vari apgūt jebkuru kategoriju, ko vien vēlies. Telefona numurs saziņai ar Liepājas filiāli: 63426870, vairāk informācijas mājaslapā.

Kaira autoskola

Šī autoskola atrodas Ausekļa ielā 9 un piedāvā apgūt A, A2, B, BE un C1 kategorijas. Autoskolai nav mājaslapas, tādēļ informācijas iegūšanai zvani uz 29485252.

Liepājas Transports

Autoskola, kas atrodas Graudu ielā 31, piedāvā apgūt visas iespējamās kategorijas. Arī šai autoskolai nav mājaslapas, tādēļ zvani uz 25968838 un noskaidro atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem!

Izvēlies sev ērtāko atrašanās vietu un jau pavisam drīz papildini autovadītāju pulku!